# 18Eki

Amara Club Marine’de Yaz Tatili

Her gün farklı bir dünya mutfağından lezzetler tadabileceğiniz restoran altenatiflerimizde sabah, öğlen ve akşam bambaşka lezzetler sunmaktayız.

Anadolu Restoranımızda; yemyeşil çam ağaçlarının altında türk kültürüne ait müziklerle, leziz ziyafetlere katılabilirsiniz.

Ilbatto Restoranımızda; muhteşem teras manzarasıyla size keyifli manzaralar sunan restoranımızda, dünyanın en popüler mutfaklarından birisi olan İtalyan mutfağından lezzetli yemek ve şarapların tadına bakabilirsiniz…

Balık Restoranımızda; Akdeniz’in yıldızlarının altında, denize sıfır, dalga seslerinin müzikle dans ettiği bir atmosferde lezzetli balık seçenekleriyle baş başasınız…

Amara Club Marine keyifli konsepti bu kadarla sınırlı değil!

Otelimizin Plaj ve Havuz olanakları tatilinize güzellik katıyor.
Denize sıfır konumda plajımız 150 m. uzunluğunda, kum-çakıl karışık özel bir alandır.
Otelimizin plajında 2 adet iskele bulunmaktadır. 1 açık ana havuz, çocuk havuzu, 3 kaydıraklı aquapark havuzumuzda eğlence alanları ve seçenekleriniz oldukça fazla!
Otelimizin Mavi Bayrak sertifikalı sahili 250 m. uzunluğundadır. Mavi Bayraklı plajımızda konforunuz için duş ve soyunma kabinlerimiz bulunmaktadır.
Otelimizin havuz alanlarında ve sahilde; şemsiye, şezlong, minder, plaj havlusu hizmetlerimiz verilmektedir. Siz sadece eğlenmeyi düşünün…

Amara Club Marine Ana havuz; 550 m2 alana sahiptir.
Amara Club Marine Çocuk havuzu; 20 m2 alana sahiptir.
3 Su Kaydıraklı Aquapark ve 350 m2 alana sahip, 3 Jakuzili havuzumuz bulunmaktadır.

ÇOCUKLAR İÇİN:
Aileler için en değerli şey tatilde en çok çocuğunun eğlenmesidir!

Otelimizin Cripsy Çocuk Kulübünde; Uzman çocuk animasyon personellerimizle çocuklarınızın hem çok eğlenceli hem de çok güvenli bir ortamda keyifli vakit geçirmesine fırsat sunuyoruz.
Çocuklarınıza özenle bakılırken, siz de iç rahatlığıyla Akdeniz tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Çocukların sosyalleşmesi ve arkadaş gruplarında kendini daha rahat hissedebilmesi için mini kulübümüzü yaş gruplarına göre gruplandırdık.

Mini Club : 4-8 Yaş grubu,
Junior Club : 8-12 Yaş grubu çocuklar için,
Teenager Club : 12-16 Yaş grubu çocuklara hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Amara Club Marine‘de çocuk büfeleri, mini disco, mini sinema, mini showlar, farklı tema günleri, geliştirici oyunlar ve aktiviteler, oyun parkı (açık hava), trambolin, pizzamara, bebek arabası bulunmaktadır.

Çocuklar İçin Ücretli Hizmetler: 3D sinema, mini luna park, T-shirt ve kum boyama, çocuk bakıcılığı (sadece 4 yaş üzeri), bebek köşesi (restoranda blender ve mikrodalga) hizmetleridir.

Amara Club Marine‘de mutlu tatil, mutlu çocuklar…